Dárky, které potěší

Často se potýkáme s tím, že nevíme, co koupit za dárek babičce, dědovi, partnerovi/partnerce, přátelům a podobně.

Dobrým tipem na dárek, který rozhodně neurazí, je originální a není předražený jsou bezesporu čokolády z webu Čokolandia.cz.

Na tomto webu neleznete čokolády tématické, k velikonocům, k valentýnu, k narození dítěte nebo třeba vánoční čokolády, ale i klasické tabulkové čokolády.

Za mě osobně, dárek vždy udělal velkou radost a potěšil obdarovaného (i když některým bylo líto takovou krásu vůbec spotřebovat).


Dárek pro dědy Čokolandia

Dárek pro dědu

Děda je vášnivý rybář, proto, když jsem narazil na tuto čokoládu, nepřemýšlel jsem a okamžitě jsem ji vzal, protože za necelých šest stovek takto kvalitní a originální dárek neseženete. Hlavně nevymyslíte 🙂 Děda měl velkou radost a snědl pouze splávek (zbytek si nechal vystaven)


Dárek pro švagra Čokolandia

Dárek pro švagra

Švagr stále něco kutí a tak jsem původně pokukoval po nějakém kusu nářadí, který by se mu hodil. Ovšem v tomto případě to nebylo jednoduché, protože má snad už všechno a pokud ne, tak jsem nechtěl utratit desetitisíce za dárek u kterého bych si nebyl jistý, že ho vůbec využije. Proto jsem koupil sadu nářadí na webu Čokolandia a švagr, když ji rozbalil, nejdříve nevěřil, že to je k jídlu, potom spořádal půlku a jeden klíč objetoval zábavě a vytrollil s ním v dílně svého otce, se kterým se pak o zlomený klíč od šmíru podělil (a pochutnali si :D)


Dárek k narození dítěte Čokolandia

Dárek kamarádům k narození dítěte

Když přišel na svět kamarádův první syn, nebylo mi jasné, co mu koupit (plyny a výbavičku nemělo smysl kupovat a myslím, že by to ani nebylo osobní). Na Webu Čokolandia jsem narazil na sadu k narození dítěte, tak vzhledem k předchozím zkušenostem s reakcemi obdarovaných, jsem opět zvolil tuto čokoládu.


Dárek k valentýnu Čokolandia

Dárek k valentýnu

Ženy a čokoláda – jasná volba. Samozřejmě růžička do ruky a protože jsem předpokládal, že si tuto valentýnskou sadu bude chtít moje partnerka vystavit, tak jsem pro jistotu vzal i jednu tabulku čokolády bokem (ta jí velmi chutnala)


Dárek pro otce Čokolandia

Dárek pro otce

Otec je hodně zaměřený na zbraně a střelbu, přemýšlel jsem nad poukazem na střelnici, ale jelikož tam chodí pravidelně, tak mi to nepřišlo jako úplně dobrý nápad. Na webu Čokolandia jsem vzal sadu Berreta a doplnil ji lahvinkou vína.


Dárek pro babičku Čokolandia

Dárek pro babičku

U babičky to bylo celkem složité, protože babička žije pro rodinu a tím pádem nikdy nic nechce a vždy všechno má. Denně se stará o svoji zahrádku a tak mi přišlo příhodné koupit sadu zahrádkář na webu Čokolandia (kterou samozřejmě babička ani neotevřela, protože by jí bylo škoda – s čímž jsem počítal, takže dostala ještě litr mojí nejlepší slivovice, i když to bude od dědy poslouchat, že chlastá :D)