Značkové boty pro kojence – Nike Air Force1 LV8

Boty pro kojence - Nike AirForce1 LV8

55€ (1410Kč)
4.75

CELKOVÉ HODNOCENÍ

4.8/5

Pro

  • Kvalitní kojenecká obuv
  • Značková dětská obuv Nike
  • Dobrá cena
  • Rostlinné provedení obuvi

Proti

  • Na tento produkt se bohužel nevztahují promo akce ani slevy.
INFO

Boty pro kojence

Nike Force 1 LV8 v rostlinném provedení pro kojence. Legendu z roku 1982 jsme předělali a použili přitom nejméně 20 % recyklovaného materiálu, včetně plátna a korkových prvků. Dá tvůj mrňous šanci těmhle rostlinným botám, které jsou zároveň odolné a dobře tlumí? Dětské boty, které zajistí zdravý vývoj nožiček.

Kojenecká obuv musí dobře padnout jak do délky, tak do šířky. Dětská obuv musí být vpředu před prsty o 10 až 15 mm delší než noha. Asi polovinu tohoto volného prostoru ve špici, kterému říkáme nadměrek, slouží jako rezerva pro volný pohyb prstů při prodloužení nohy za chůze, polovina pro růst.

Materiál je lehký, odolný a prodyšný, takže zaručuje pohodlí po celý den.

Vyráběná ve velikostech EU17 až EU27.

FOTOGALERIE

Nevybrali jste si zde, to co hledáte? Možná vás bude zajímat recenze na boty pro miminka Air Max Bolt nebo recenze na boty pro kojence, miminka a batolata Air Force1. Nebo se můžete podívat třeba na rozcestník s Nábytkem , s Kosmetikou a Parfémy nebo s Oblečením a obuví. Budeme rádi, když zanecháte komentář s nápady a připomínkami a možná i s žádostmi na produkty různých značek a také pokud jste tyto dětské boty koupily, tak samozřejmě recenzi těchto nebo jiných dětských botiček.