Kniha-Karel Gott Má cesta za štěstím

Kniha - Karel Gott Má cesta za štěstím

1099 Kč
5

Celkové hodnocení

5.0/5

Čte se dobře?

5.0/5

Cena knihy

5.0/5

Pro

  • Dobré čtení
  • Ilustrace / Fotografie
  • Rozumná cena

Proti

  • Dostupnost

ANOTACE KE KNIZE

Karel Gott Má cesta za štěstím je naprosto unikátní autobiografie absolutně výjimečného mezinárodního umělce, kterého znala celá Evropa. Legenda populární hudby v něm popsala celou svou životní cestu a spoustu okamžiků, které pro něj byly důležité. Jeho hudební hvězda začala zářit v jeho dvaceti letech a pokud lze říct, že zhasla, pak až jeho smrtí. Ovšem písničky velkého Karla Gotta ho přežijí o mnoho let, protože si bez nich valná většina Čechů neumí život ani představit.

Karel Gott Má cesta za štěstím je obsáhlá publikace, jaká tu snad ještě nikdy nebyla, ve které se autor rozhodl zaznamenat svůj působivý životní příběh s pečlivostí a precizností sobě vlastní. Vytvořil tak knihu, v níž najdete kromě jeho vyprávění také téměř 1800 fotografií a jiných obrazových a dokumentačních materiálů. Mnohé z nich ještě nikdy nebyly zveřejněny a poprvé je čtenáři uvidí v této publikaci.

Karel Gott otevřeně mluví o svém soukromí, o dcerách, manželství, ale i o dalších věcech, které byly zatím z mnoha důvodů utajeny. Začíná psát už o raném dětství, o rodičích, členech rodiny, o letech ve škole, o svých kamarádech i koníčcích, ke kterým patřilo už v dětství především malování. Je hodně sebekritický i upřímný, a to i v kapitolách, ve kterých popisuje tu nejhorší bitvu – boj s těžkou nemocí.

Po dokončení textové části osobně pracoval i na obrazové dokumentaci a vytrval až do svých posledních dnů. Připravil tak pro své obecenstvo poslední úžasné představení v podobě této knihy. Čtenářům se dostává do rukou ucelený, v mnoha směrech strhující obraz osudového vzepětí výjimečné osobnosti, která díky vrozenému talentu, jedinečnému hlasu, nezměrné píli, pracovitosti, poctivosti, slušnosti a osobnímu nasazení rozdávala publiku krásu, radost i sama sebe až do samého konce své životní pouti.

INFO
Druh sortimentuKniha
AutorKarel Gott
ZnačkaKarel Gott Agency
Vychází30.07.2021
V prodeji od13.07.2021
Rok vydání2021
Pořadí vydání1. vydání
Rozměry25,5 x 31,0 x 5,5 cm
Hmotnost3,27 kg
VazbaPevná s přebalem lesklá
Počet stran696

RECENZE